Strona główna

Venor Polska to firma energetyczna zajmująca się handlem i dystrybucją, ze specjalistyczną wiedzą na temat rynku gazu płynnego (LPG) w rejonie Europy Środkowo-Wschodniej.

Założona przez zespół ludzi z ponad 15 – letnim doświadczeniem, na tym dynamicznym rynku, Venor Polska plasuje się jako najlepsze rozwiązanie dla klientów poszukujących wydajnego i odpowiedzialnego źródła zaopatrzenia.

Wieloletnie relacje z największymi i najbardziej renomowanymi organizacjami (WLPGA) oraz dostawcami LPG na świecie, (w tym z głównym partnerem Vitol), zapewniają wszystkim klientom dostęp do spójnej i elastycznej oferty produktów.

Nasz doświadczony zespół handlowy i operacyjny nieustannie pracuje, aby zapewnić wszystkie potrzeby energetyczne naszych klientów na czas i zgodnie z obowiązującymi normami jakościowymi.

Partnerzy

Nawiązaliśmy współpracę z firmą Vitol, jedną z największych firm na świecie zajmujących się handlem surowcami energetycznymi. Partnerstwo to daje nam dostęp na preferencyjnych warunkach do surowców oraz obiektów przemysłowych posiadanych lub kontrolowanych przez grupę Vitol.

Jesteśmy nabywcą i dystrybutorem ich produktów przeznaczonych na rejon Europy Wschodniej. Nasze partnerstwo z Vitol wzmacnia naszą możliwość do zaoferowania szerokiej gamy produktów z różnych źródeł pochodzenia. Wsparcie przez doświadczony zespół i solidną sieć dystrybucji, zapewnia terminowe dostawy. 

O nas

Venor Polska założona w 2020 roku, specjalizuje się w pozyskiwaniu i dystrybucji LPG, ze szczególnym uwzględnieniem rynków Polski, Ukrainy, Serbii, Bułgarii, Czech, Niemiec i Włoch . Oprócz tych kluczowych rynków posiadamy rozległe sieci dystrybucji w Europie Zachodniej.

Dzięki naszemu doświadczonemu i renomowanemu zespołowi umożliwiliśmy szybki rozwój naszej firmy w pierwszym okresie naszej działalności. Trend ten będzie kontynuowany ponieważ pozostajemy w czołówce w zakresie zaspokajania pojawiających się potrzeb energetycznych.

Każdy członek zespołu posiada specjalistyczną wiedzę techniczną, rozległą wiedzę handlową i rynkową oraz udokumentowaną historię skutecznego zaopatrzenia i dostaw LPG.

Produkty

Jesteśmy dumni z naszej rozległej wiedzy na temat potrzeb naszych klientów, a także złożoności rynków na których działają. Dbamy o pozyskanie optymalnych dostaw i współpracujemy z najlepszymi dostawcami usług logistycznych, aby zapewnić, że nasze produkty dostarczane są na czas i zgodnie ze specyfikacją.

Produkty, które oferujemy naszym klientom to propan, butan, ich mieszanka oraz specjalne rodzaje, takie jak N-butan. Na życzenie naszych klientów jesteśmy również w stanie pozyskać niszowe rodzaje produktów zgodne z różnymi specyfikacjami.

Towar dostarczamy drogą kolejową, transportem kołowym oraz bezpośrednio z magazynów zlokalizowanych w północnej i południowej Polsce.

Zapraszamy do kontaktu w sprawie dostaw naszych produktów.

Kontakt

info@venorpolska.pl www.venorpolska.pl
+48 12 222 86 92 Plac na Groblach 21/7,
31-101 Kraków, Polska

RODO
KRS
NIP
REGON
OPC
OPZ
Strategia podatkowa

Website www.venorpolska.pl uses cookie files, that allowes you to view the content. Using this website you accept download of cookie files. Accept